Jak poznám, že je byt volný?

V rezervačním systému vidíte vždy aktuální stav bytu. Tedy, volný, nezávazně rezervovaný nebo prodaný. V každém případě se ale neváhejte obrátit na naše kolegy prodejce, kteří vám pomohou vybrat ten nejlepší byt a poskytnou vám aktuální informace.

Uzavírám hned kupní smlouvu?

Po kontaktu s naším prodejcem si můžete vaši jednotku po dobu 3 dnů nezávazně rezervovat. Následně je přistoupeno k podpisu rezervační smlouvy, na jejímž základě je splatný rezervační poplatek ve výši 50.000, respektive 100.000 Kč + DPH (v případě ceny bytu do 3.000.000 a nad 3.000.000 Kč) Do 30 dnů od podpisu rezervační smlouvy  uzavřete smlouvu o smlouvě budoucí  a do 10 dnů od podpisu této zaplatíte na jistotní účet druhou zálohu ve výši 20% kupní ceny bytu poníženou o již uhrazenou zálohu dle rezervační smlouvy. Před uplynutím termínu platnosti smlouvy o smlouvě budoucí uzavřete již svou kupní smlouvu.

Jak dlouho mám na rozmyšlenou?

Pokud si byt zarezervujete online, ozve se vám během následujících 24 hodin některý z našich prodejců a probere s vámi všechny porobnosti. Pokud jste již uzavřeli rezervační smlouvu, tak vám začala běžet rezervační lhůta 14 dnů pro zaplacení rezervačního poplatku.

Jak dlouho mám na to, abych si vyřídil potřebné dokumenty pro získání hypotéky?

Optimální je mít vyřízené financování před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní, nutné je to před podpisem Kupní smlouvy.

Můžete mi s hypotékou pomoct nebo poradit?

Ano, pro náš projekt jsme si vybrali pro zajištění hypotečních služeb opravdu silného partnera, kterým je HYPOASISTENT. Kolegové makléři jsou vám k dispozici.

Jsou ceny konečné?

V ceníkových cenách, které jsou uvedeny i na webových stránkách, je vždy zahrnuto případné parkovací místo nebo sklep. Ceny mohou být poníženy o 3% v případě, že využijete možnost financování bytu 80/20 – tedy 80% z celkové kupní ceny bude složeno po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí.

Mohu někde můj byt vidět?

Váš byt si zatím můžete prohlédnout ve vizualizacích. Případně nám zanechte kontakt a my vám dáme vědět hned, jak bude připraven předváděcí byt.

Je nějaké prodejní místo, kam se mohu přijít podívat?

Ano, otevřeli jsme pro vás obchodní místo přímo v centru Prahy v pasáži Černá růže, kde vás rádi uvítáme.

Jak se mohu spojit s prodejcem?

Nejlépe prostřednictvím telefonu nebo nám nechte vzkaz.

Jsou k bytu k dispozici parkovací místa a sklepy?

Ano, v přehledu bytů se můžete podívat, který byt má k dispozici sklep, který garáž a ke kterému patří na příklad předzahrádka.

Jaké je vybavení bytu?

Standardní vybavení bytu najdete rozepsané ZDE.

Mohu si standardy vybavení bytu změnit?

Ano, specialista klientských změn je připraven s vámi projít vaše požadavky, technicky je zpracovat a nacenit. Detaily vám sdělí kolegové z obchodního oddělení.

Kdy se začnou byty stavět a kdy se můžu nastěhovat?

S výstavbou jednotek a administrativních prostor se začne v posledním  kvartálu roku 2019 a kolaudace těchto prvních jednotek je naplánovaná na druhý kvartál 2021.

V jakém stadiu je legislativní proces stavby?

Stavba má již udělené stavební povolení v právní moci.